Yönetim Sistemleri Politikası

Yönetim Sistemleri  Politikası

Amacımız HASÇELİK KABLO A.Ş. olarak; yapılan her süreçte kaliteye, iş sağlığı ve güvenliğine önem vermek ve çevreyi koruyarak kalkınmaktır. Yönetim sistemi şartlarına, yasa ve mevzuatlara uymak taahhüt edilmektedir ve herkesin tam olarak katılımı sağlanmıştır.

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini standart ve şartnameler doğrultusunda kaliteden ödün vermeden tam olarak karşılamak, yurt içi ve yurt dışı rekabet ortamında kaliteli üretimi artırarak, müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve çevre dostu mantığı ile çevre kirliliğini kaynağında önleyerek, atıkları azaltarak, uygun bertaraf yöntemlerini kullanarak, doğal kaynak kullanımını azaltarak tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli iyileşmeyi sağlamak, iş sağlığını bozulmalarını önleyerek , çevre ve iş kazalarını azaltarak mevcut müşterilerimize yenilerini eklemek prensibimizdir.

Uygunsuzlukların temel nedenlerini araştırmak, çözüm bulmak ve tekrarını önlemek, yönetim sistemleri risklerinin değerlendirilmesi bütün çalışanların görevidir.