01

DÜNYANIN ENERJİSİNİ İLETİYORUZ

Türkiye'nin en büyük 143. sanayi kuruluşu olan firmamız, 600 çalışanı ile 65 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Daha Fazla Bilgi Al
02

DÜNYANIN ENERJİSİNİ İLETİYORUZ

Türkiye'nin en büyük imalatçılarından biri olan Hasçelik Kablo San. Tic. A.Ş., konusunda Avrupa'nın da en büyük üreticilerinden biridir. 1989 yılında Kayseri'nin Hacılar ilçesinde başlayan serüvenini, 2008 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 130.000m2 üzerine kurulu 75.000m2'si kapalı alandan oluşan modern fabrikasına taşımıştır.

Daha Fazla Bilgi Al

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

HASÇELİK KABLO A.Ş. yönetimi ve çalışanları; yapılan her işte kaliteyi ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemi şartlarına, yasa ve mevzuatlara uymak ilkesini benimsemiştir. Kalite sistemi bu doğrultuda oluşturularak, çalışan herkesin tam olarak katılımı amaçlanmıştır.

AR-GE

HASÇELİK KABLO A.Ş Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı, Türkiye’nin önde gelen AR-GE merkezinden birine sahiptir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini standart ve şartnameler doğrultusunda kaliteden ödün vermeden tam olarak karşılamak, yurt içi ve yurt dışı rekabet ortamında kaliteli üretimi artırarak mevcut müşterilerimize yenilerini eklemek prensibimizdir.

DÜNYANIN ENERJİSİNİ İLETİYORUZ

<b>Başarılı</b> <span>Projelerin</span> Sırrı
Başarılı Projelerin
Sırrı

Türkiye'nin öncü ve en büyük alüminyum iletkenli kablo üreticisi olan Hasçelik Kablo San. Tic. A.Ş. Avrupa'nın da en büyük üreticilerinden birisidir. 2008 yılından bu yana Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern tesislerinde üretim yapan Hasçelik Kablo, bugün iki farklı tesisinde, toplam 90.000m2'si kapalı olmak üzere 175.000m2 alanda, 550 çalışanı ile 65 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Donanımlı altyapının yanı sıra, donanımlı ve motive insan kaynağından oluşan bir ekip ile çalışmak başarılı projeler üretmenin en büyük nedenidir.

3820 FARKLI KABLO
31 YILLIK TECRÜBE
76 FARKLI ÜLKE